Bestuur

Kris Leys

Voorzitter

Eikenlaan 18

9240 Zele

tel. 052 44 64 83

e-mail: kris.leys@deschuimkragen.be

Pieter Asselman

Ondervoorzitter en Biermeester

Bakkerstraat 6

9200 Grembergen

tel. 0484 14 09 07

e-mail: pieter.asselman@deschuimkragen.be

Gaike de Vet

Penningmeester, ledenadministratie

Vuurkruisenstraat 49

9240 Zele

e-mail: gaike.devet@deschuimkragen.be

Piet Becaus

Webmaster, communicatie

Vuurkruisenstraat 47

9240 Zele

tel. 052 45 25 41

e-mail: piet.becaus@deschuimkragen.be

 

Karin Oste

Secretaris

Eikenlaan 18

9240 Zele

e-mail: karin.oste@deschuimkragen.be

Hilaire Van Vlierberghe

Ere-voorzitter en Biermeester

Markt 21-W2

9240 Zele

tel. 052 44 95 39

e-mail: hilaire.vanvlierberghe@deschuimkragen.be

Joan Roels

Biermeester

Kruisstraat 11

9240 Zele

tel. 052 44 85 78

e-mail: joan.roels@deschuimkragen.be

Theo

Fotograaf - Biermeester

Bolleweg 28

9300 Aalst

e-mail: theo.vertongen@deschuimkragen.be

Guido Pletinck

Biermeester

Veldeken 165

9240 Zele

e-mail: guido.pletinck@deschuimkragen.be

Please reload

Tijdelijk is Davy Van Geeteruyen geen bestuurslid meer.

Hij last een sabbatperiode in wegens familiale redenen.

De Schuimkragen op facebook
  • Facebook Social Icon

DE SCHUIMKRAGEN VZW

Vuurkruisenstraat 49

9240 Zele